SAYIN MÜSTERiLERiMiZ

 

YAĞMUR ELECTRONİK-ELEKTRİK-OTO SES SİSTEMİ-DİJİTAL UYDU OLARAK 1999 YILINDAN BU YANA ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE KALİTELİ VE ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİDİYLE YURTİÇİNDE SATIŞ HİZMETİ VERMEKTEDİR.

ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ; BU SEKTÖRDE STANDARTLARA UYGUN, DAYANIKLI, KALİTELİ ÜRÜNLER SUNARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTIR. İTHAL ETTİĞİMİZ ÜRÜNLER TÜRK STANDARTLARINA UYGUN OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ.

YAĞMUR ELECTRONİK OLARAK; ELECTRONİK ÜRÜNLER KONUSUNDAKİ BİLGİ BİRİKİMİNİ DİNAMİK VE GENÇ KADROSUYLA HERZAMAN YENİLİKÇİ ANLAYIŞIYLA , ÇAĞIMIZA AYAK UYDURAN , SEKTÖRDE EN ÖNDE GELEN FİRMALARIN BAŞINDADIR.

BAŞLICA ÜRÜN GRUPLARIMIZ; 400 DEN FAZLA ORJİNAL UYDU VE TV KUMANDALARI, DST TRAFOLARI, HAVYA, ÖLÇÜ ALETLERİ, KABLO,SKART KABLO VE FİŞ ÇEŞİTLERİ,BİLGİSAYAR-LCD-PLAZMA GÖRÜNTÜ KABLOLARI, LNB, DISECQ, MİKRAFON, PİL, ADAPTÖR VE AKÜ ÇEŞİTLERİ, KONTAK SPREYLER, GİBİ ELEKTRONİK YAN SANAYİ ÜRÜNLERİDİR.

 

YAGMUR ELECTRONiK

 

 

 

1999 Yılından bu güne 13 yılı aşkın tecrübemizle, Kaliteli Montaj ile Sizlere Hız Kesmeden Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Montaj Ürün satışı , Cihaz Tamir ve Bakımları Yapılmaktadır.

YAgMUR  ELECTRONiK